Home Mozaik VIDEO: Pas ukrao loptu i minutu s njom bježao po terenu, s...

359
0

Navijači u meksičkoj Oaxaci svjedočili su kako njihovi nogometaši gostima zabijaju četiri gola, ali najveće ovacije nije dobio nijedan od strijelaca, nego “23. igrač” na terenu koji je preuzeo šou u sudačkoj nadoknadi. Na travnjak je utrčao pas koji se otrgnuo od zaštitara i okomio se na golmana koji je držao loptu, na što ju je ovaj bacio da ga se riješi. Tko je mogao pomisliti da će zbog toga još dodatno odgoditi završetak utakmice?

Pas je zgrabio loptu i krenuo u jurnjavu izbjegavajući igrače obiju momčadi, suce, zaštitare i sve koji su ga pokušali zaustaviti te toliko očarao publiku da su svaki njegov “dribling” popratili slavodobitnim uzvikom “ole!”.

Šou je trajao dobru minutu dok jedan od igrača nije uspio zaustaviti zaigranoga gosta, kojeg je osramoćeni zaštitar konačno privezao i ispratio s terena. Nije poznato hoće li nakon ovakvog incidenta pas izgubiti gažu na nogometnim terenima ili dobiti poneku utakmicu suspenzije.

Utakmica 11. kola meksičke Lige de Expansion nekoliko trenutaka kasnije završila je pobjedom domaćeg Alebrijesa nad posljednjim Doradosom 4:0.