Home Najnovije VIDEO: Perišić sudjelovao u akciji za gol pa skoro dobio crveni karton

332
0

Tottenham je na gostovanju u trećem kolu Premier lige pobijedio Bournemouth 2:0 i tako sa sedam bodova barem privremeno preuzeo prvo mjesto na ljestvici. Za Tottenham je od 59. minute igrao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, koji je sudjelovao u akciji za drugi gol, a onda zamalo dobio crveni karton.

Poveli su gosti u 17. minuti. James Maddison je sjajno utrčao u prazan prostor i lijepo dodavanje Papea Matara Sarra pretvorio u pogodak. Drugi gol pao je u 63. minuti nakon još jedne krasne akcije. Perišić je na lijevoj strani dodao Destinyju Udogieju, on je zatim odigrao dupli pas sa Son Heung-Minom i ubacio pred gol, gdje se najbolje snašao Dejan Kuluševski i postavio konačnih 2:0.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL TOTTENHAMA.

Osam minuta nakon pogotka, Perišić je upao u probleme te je zamalo dobio izravni crveni karton. U duelu uz liniju rukom je pogodio protivnika u glavu, a sudac Tom Robinson pokazao mu je žuti karton. VAR je pregledavao tu situaciju, ali na kraju nije odlučio pozvati Robinsona da sam pogleda snimku i eventualno isključi Perišića.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ŽUTI KARTON PERIŠIĆA.