Home Najnovije VIDEO: Pogledajte genijalnu asistenciju Livaje

863
0

Hajduk je pobijedio Goricu 4:0 u 22. kolu 1. HNL. Ponovno je briljirao najbolji igrač lige Marko Livaja s dva gola i asistencijom. Hajduk je poveo u trećoj minuti pogotkom debitanta Ferra, koji je pogodio nakon ubačaja Filipa Krovinovića. Hajduk je na 2:0 povisio nakon što je Marko Livaja realizirao kazneni udarac u 39. minuti.

Ipak, najbolji potez utakmice djelo je Livaje. Igrala se 57. minuta kada je Hajdukova desetka genijalnom asistencijom rasparala domaću obranu. Livaja je s nekih 30-ak metara od gola Dominika Kotarskog gurnuo loptu kroz obranu Gorice, a to je pogotkom ispratio Slovenac Jan Mlakar. Mlakar je imao lakši dio posla nakon Livajine fantastične lopte u prostor.

U 82. minuti Livaja je zabio novi gol. Nakon asistencije povratnika Dine Mikanovića najbolji Hajdukov igrač je elegantno zakucao s desetak metara u mrežu Kotarskog i ponovno pokazao zbog čega je najbolji igrač u Hrvatskoj.