Home Sport VIDEO: Pogledajte golove kojima su Španjolci deklasirali Vatrene u 1. poluvremenu!

152
0
spain1.v1
spain1.v1

U prvom poluvremenu prve utakmice Europskog prvenstva, Španjolska je šokirala Hrvatsku zabivši dva pogotka u samo tri minute pa onda treći u sudačkoj nadoknadi.

Ključni Trenuci Utakmice

Prvi gol postigao je Alvaro Morata u 29. minuti. Morata je iskoristio trenutak nepažnje hrvatske obrane, pobjegao im i hladnokrvno zabio za vodstvo Španjolske.

Samo tri minute kasnije, uslijedio je novi šok za brojne hrvatske navijače koji su se okupili u Berlinu. Fabian Ruiz primio je loptu na rubu šesnaesterca, briljantnim lažnjacima stvorio si prostor za udarac i zatim neobranjivo pogodio mrežu Hrvatske, povećavši prednost Španjolske.

U 45+2. minuti već je 3:0. Strijelac je Daniel Carvajal. Yamal je ubacio nakon skraćenog kornera, a Carvajal je ostao sam na petercu i matirao nemoćnog Livakovića.