Home Sport VIDEO: Pogledajte zašto su igrači Rijeke i Sopić poludjeli na suca u...

687
0

Nogometaši Rijeke napravili su još jedan kiks u borbi za titulu. U 14. kolu SuperSport HNL-a odigrali su 1:1 na gostovanju kod Lokomotive.

Lokomotiva je povela u 27. minuti pogotkom Indrita Tucija nakon velike pogreške Nike Jankovića. Rijeka je do izjednačenja došla golom Tonija Fruka u 43. minuti.

U zadnjem napadu na utakmici Rijeka je imala ubačaj iz slobodnog udarca i nakon jednog duela Ivan Smolčić je pao u kaznenom prostoru Lokomotive. Gosti su tražili penal i VAR provjeru, trener Željko Sopić je ljutito reagirao, ali uzalud jer je sudac Patrik Kolarić označio kraj utakmice i poslao igrače u svlačionicu.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.