Home Najnovije VIDEO: Potop Dinama u Solunu!

330
0
65d4c320 b045 4d62 bda9 b44c813ae01d

PAOK-ov krilni napadač Andrija Živković izveo je korner, u Dinamovu šesnaestercu pronašao je Konstantinosa Koulierakisa, a on je glavom prebacio loptu na drugu stranu. Baba je ondje ostao nečuvan te je bez problema zakucao loptu u mrežu Dinamova golmana Ivana Nevistića. Snimku pogotka pogledajte OVDJE.

Svega šest minuta kasnije PAOK je došao do 2:0, čime je ukupan rezultat iz dviju utakmica bio izjednačen. Koulierakis, asistent za prvi gol, sada je bio strijelac. Puknuo je lijevom nogom s gotovo 30 metara, lopta je dotaknula Petra Sučića te dovoljno promijenila smjer kako je Nevistić ne bi mogao zaustaviti. Drugi pogodak PAOK-a pogledajte OVDJE.

Treći je pao u 42. minuti. Taison je ubacio s lijeve na desnu stranu. Slično kao kod prvog gola, dinamovci nisu čuvali suparnika. Brandon Thomas je ostao sam te je glavom pogodio suprotni kut. Snimku trećeg gola pogledajte OVDJE.