Home Najnovije VIDEO: Rakitić u tri riječi objasnio gol u sudačkoj nadoknadi!

295
0

Ivan Rakitić bio je Sevillin junak dana nakon što je u 92. minuti utakmice protiv Alavesa postigao gol vrijedan boda kojim se njegova momčad uspela na vrh poretka klubova u španjolskom nogometnom prvenstvu.

Sevilla je, podsjetimo, dvaput hvatala rezultatski zaostatak na gostujućoj utakmici. Najprije nakon što je Alaves poveo preko Victora Laguardije u petoj minuti, a potom i nakon što je u sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Joselu iz jedanaesterca pogodio za 2:1 gostiju. Između ovih golova svoj je ugurao Lukas Ocampos za izjednačenje u 38. minuti.

Kad je utakmica ušla u sudački produžetak ukazao se bivši hrvatski reprezentativac i iskoristio loptu koja je pala ispred njega na nekih deset metara od gola. Pogodio je desnom nogom uz desnu vratnicu domaćeg golmana i tim golom donio Sevilli 28. bod u 13. utakmici sezone, a s njim i prvo mjesto ljestvice La Lige.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ RAKITIĆEV GOL

Utakmicu je kratko prokomentirao na Instagramu. Napisao je samo tri riječi na španjolskom jeziku, odnosno poručio: “Nikad ne odustaj!”