Home Najnovije VIDEO: Sosa zamalo zabio dva prekrasna pogotka

505
0

Borussia Dortdmund je na otvaranju 29. kola Bundeslige na gostovanju svladala Stuttgart 2:0 dvama pogocima Juliana Brandta ali sve je moglo biti drugačije da je hrvatski reprezentativac Borna Sosa imao malo više sreće. Dvaput je sjajno šutirao prema golu, jednom ga je prekrasnom obranom zaustavio vratar, a drugi put greda.

U 80. minuti se Sosa lažnjakom riješio Bellinghama, stvorio si prostor za šut s 20-ak metara i zatim potegnuo slabijom desnom nogom prema daljem gornjem kutu Dortmundovog gola. Ipak, vratar Gregor Kobel odlično se bacio i odbio tu loptu u udarac iz kuta.

Deset minuta kasnije Sosa si je na lijevom rubu kaznenog prostora glavom spustio loptu na nogu i zatim lobom pokušao prebaciti vratara Borussije. Kobel je već bio svladan, no ispriječila se greda i tako zaustavila još jedan prekrasan pokušaj hrvatskog lijevog beka. Sosa je ove sezone u Bundesligi zabio jedan gol, a ima i sedam asistencija.