Home Sport (VIDEO) Sudački ekspert: Šarlija je trebao dobiti crveni karton, nema rasprave ni...

(VIDEO) Sudački ekspert: Šarlija je trebao dobiti crveni karton, nema rasprave ni priče

633
0

Istra je šokantnim pogotkom Matea Lisice iz 101. minute pobijedila Hajduk 1:0 na Poljudu u sedmom kolu SuperSport HNL-a. Bio je to prvi poraz splitskog kluba u novoj sezoni, koji sada s 15 bodova iz šest utakmica predvodi ljestvicu hrvatskog prvenstva.

Utakmica je imala toliko dugu sudačku nadoknadu zato što je stoper Hajduka Zvonimir Šarlija u 90. minuti nogom u glavu udario napadača Istre Antu Ercega, kojem se potom ukazivala pomoć. Puljani su poslali dugu loptu na polovicu domaćina, gdje se Erceg borio s dvojicom suparničkih braniča. Lopta je poskakivala, a Erceg ju je pokušao glavom primiriti, pri čemu je tijelo spustio iznimno nisko. S druge strane, Šarlija je pri pokušaju izbijanja lopte snažno udario najboljeg gostujućeg igrača u glavu.