Home Sport Zašto je Luka Modrić odbio pružiti ruku Ancelottiju?

Zašto je Luka Modrić odbio pružiti ruku Ancelottiju?

302
0

Nogometaši madridskog Reala sretno su pobijedili Alaves u gostima 1-0, u dvoboju 18. kola španjolske La Lige, čime su se vratili na sam vrh ljestvice. Na vrhu su bodovno izjednačeni Real i Girona, a Madriđani su time iskoristili remi Girone kod Betisa ovog četvrtka. Real je kod Alavesa do pobjede došao golom u 92. minuti. Nakon kornera najspretnije je reagirao omaleni Lucas Vazquez koji je glavom pogodio za 1-0.

Inače, Real je od 54. minute imao igrača manje nakon isključenja Nacha, a odmah nakon toga trener Ancelotti je zamijenio hrvatskog veznog igrača Luku Modrića koji je počeo utakmicu.

Modrić nije praktički niti navukao kapetansku traku, a već je morao napustiti igru, što zasigurno nije dobro prihvatio. Vrpcu je predao iskusnom Kroosu, ali prvo je gledao oko sebe što se zapravo događa…

Ostaje za vidjeti hoće li iskusni Ancelotti zamjeriti 38-godišnjem hrvatskom virtuozu zbog ljutnje, ali vrlo vjerojatno će tu situaciju uspjeti riješiti unutar svlačionice.

Dakle, prilikom izlaska iz igre Luka je odbio pružiti ruku Carlu Ancelottiju, a nekoliko trenutaka kasnije kamere su ga primijetile kako ljut i neraspoložen sjedi na klupi za pričuve. Ovaj potez će sigurno dodatnu podgrijati informacije kako će kapetan vatrenih napustiti Bernabeu tijekom zime te otići u Saudijsku Arabiju. (vecernji)