Home Najnovije Zubčić urlao u cilju: Ti si kralj, je*em ti život!

Zubčić urlao u cilju: Ti si kralj, je*em ti život!

390
0

Filip Zubčić zauzeo je drugo mjesto u veleslalomu koji su skijaši u nedjelju vozili u Alta Badiji. Tim rezultatom najbolji hrvatski skijaš vratio se na pobjedničko postolje nakon gotovo dvije godine, odnosno od slalomske utrke u Val d’Isereu 2021. na kojoj je zauzeo treće mjesto.

Zubčić je nakon prve vožnje zauzimao drugo mjesto, a oduševljeno dočekao i kraj druge. Ciljnom ravninom prošao je s 2.07 sekundi prednosti u odnosu na vrijeme koje je imao dotad vodeći Žan Kranjec. Na kraju je od Zubčića, koji je utrku završio s vremenom 2:29.42, bolji bio samo Marc Odermatt (-0.19 sekundi).

Koliko je ovaj rezultat oduševio Zubčića, vidjelo se i iz njegove reakcije kad je vidio vrijeme na semaforu nakon prolaska kroz cilj. “Pa je li ovo normalno? Ovo nije normalno. Ti si kralj, je*em ti život”, ushićeno je urlao Zubčić.